Pažintinė agrokelionė – Vakarų Kanada – Alberta 8D/7N

Alberta yra Vakarų Kanados provincija. Jos kraštovaizdis apima kalnus, dykumas ir didelius spygliuočių miškus. Čia yra daugiau nei 600 ežerų ir gausu mineralų telkinių. Tai vieta, kurioje laukus dengia rapsų geltonuojanti jūra ir žmonės.

     

1 diena, maitinimas lėktuve, nakvynė lektuvė
– Išvykstame iš Lietuvos su kelionės vadovu
– Persėdimas Europoje
– Naktinis skrydis

2 diena, maitinimas lėktuve/V. Kalgaris
– Atvykimas į Vankuverį
– Persėdimas
– Atvykimas į Kalgarį
– Registracija viešbutyje
– Susitikimo vakarienė

3 diena, Ps/P/V, Kalgaris-Red Dyras
– Pusryčiai viešbutyje
– Kaimiškose vietovėse aplankysime skirtingų profilių ūkius, susipažinsime su žemės ūkio mokslo įstaigomis ir žinoma tradicinis BBQ vakarienė ūkyje kartu su ūkininkais aptariant kviečių, miežių, rapsų auginimo technologijas.

4 diena, Ps/P/V, Red Dyras-Stratmoras
– Pusryčiai viešbutyje.
– Šią dieną susipažinsime žemės ūkio chemijos ir trąšų įmone, bei nauju 55 000 t grūdų elevatoriumi bei gyvulių ūkiu kurio veikla pieno gamyba ir perdirbimas į sūrius Gouda ir Edam, taip pat apsilankysime ūkyje kuris augina kviečius, rapsus, salyklinius miežius ir linus.
– Tradicinių jautienos kepsnių (beef steak) vakarienė.

5 diena, Ps/P/V, Stratmoras-Letbridžas
– Pusryčiai viešbutyje.
– Dieną praleisime susipažindami su paslaptinga Hiterių religine bendruomene, kuri gyvena ir dirba savitais principais, yra vieni didžiausių žemės savininkų Vakarų Kanadoje ir naudoja pažangiausias technologijas ūkininkavimui. Apsilankysime lyderiaujančioje žemės ūkio technikos prekybos įmonėje, bei ūkyje, kuris augina bulves, cukrinius runkelius, kukurūzus ir pupeles, naudoja laistymo sistemas.
– Vakarienė

6 diena, Ps/P/, Letbridžas – Banfas
– Pusryčiai viešbutyje.
– Pakeliui į Suphur kalną (2451 m.) apsilankysime dideliame grūdų ir rapsų ūkyje, vėliau mėgausimės vaizdais iš apžvalgos aikštelių kalnuose ir pasigrožėsime Bow kriokliais, vėliau turėsime laisvą laiką Banfo mieste.

7 diena, Ps/P/, vakarienė lektuve Letbridžas – Banfas
– Pusryčiai viešbutyje.
– Šią dieną aplankysime Banfo Nacionalinį parką, kur pasigrožėsime Luizos ežeru. Ežeras žymus dėl turkio spalvos, šalia jo įsikūrę prabangūs kurortai, skirti slidininkams ir kito aktyvaus poilsio mėgėjams. Išvykstame į Kalgario Tarptautinį oro uostą skrydžiui į Lietuvą.
– Skrydis į Vankuverį
– Naktinis skrydis į Europą.

8 diena, maitinimas lėktuve
– Atvykimas į Europos miestą.
– Persėdimas
– Grįžimas į Lietuvą

Kelionės programa ir yra intelektinė UAB ESA Baltic nuosavybė. Bet koks pilnos ir ar dalies programos kopijavimas yra traktuojamas kaip teisių kopijuoti draudžiama pažeidimas.