Kiekvienai organizacijai ar kooperatyvui planuojame individualią agrokelionę, įvertinę kiekvieną Jūsų norą. Tačiau, jei nežinote nuo ko pradėti, susipažinkite su agrokelionių pasiūlymų pavyzdžiais: nuo Europos iki Afrikos – įdomiausi ūkiai laukia Jūsų.

Pažintinė agrokelionė flamdandų keliais – Pikardija, Briugė 6D/5N

Kelionė po regioną gausų vaizdingų pakrančių, tankių miškų ir svetingų kulinarijos menininkų! Dėka klimato, regione gausiai auginami kviečiai, žirniai, cukriniai runkeliai, bulvės ir tūkažolės, pieniniai ir mėsiniai galvijai.

Sužinokite daugiau

Pažintinė agrokelionė – Vakarų Kanada – Alberta 8D/7N

Alberta yra Vakarų Kanados provincija. Jos kraštovaizdis apima kalnus, dykumas ir didelius spygliuočių miškus. Čia yra daugiau nei 600 ežerų ir gausu mineralų telkinių. Tai vieta, kurioje laukus dengia rapsų geltonuojanti jūra ir žmonės.

Sužinokite daugiau

Egzotinė agro kelionė į Zambiją, Zimbabvę ir Bostvaną 8D/7N

Zambija atgavo nepriklausomybę nuo Britanijos 1964 m. ir yra viena iš taikiausių Afrikos šalių. Šalyje, kurios plotas yra 752.614 kv. km (Lietuva 65.000 kv. km.) gyvena kiek daugiau nei 17 mln. gyventojų kalbančių 73 genčių kalbomis, tačiau pagrindinė kalba yra anglų ir žmonės yra draugiški ir paslaugūs.

Sužinokite daugiau

Pažintinė agrokelionė – Pietų Vokietijos žemės ūkis 7D/6N

Pietų Vokietijos žemės yra vienas pažangiausių regionų Europoje, turtingas savo miškų masyvais, ant kalvų stūksančiomis gotikinėmis pilimis. Regione yra ypač mažas nedarbas, centrines būstines turi įkūrę kompanijos Porsche, Boch, Daimler.

Sužinokite daugiau