Pažintinė agrokelionė flamdandų keliais – Pikardija, Briugė 6D/5N

Kelionė po regioną gausų vaizdingų pakrančių, tankių miškų ir svetingų kulinarijos menininkų! Dėka klimato, regione gausiai auginami kviečiai, žirniai, cukriniai runkeliai, bulvės ir tūkažolės, pieniniai ir mėsiniai galvijai.

Daugiau informacijos

Pažintinė agrokelionė – Vakarų Kanada – Alberta 8D/7N

Alberta yra Vakarų Kanados provincija. Jos kraštovaizdis apima kalnus, dykumas ir didelius spygliuočių miškus. Čia yra daugiau nei 600 ežerų ir gausu mineralų telkinių. Tai vieta, kurioje laukus dengia rapsų geltonuojanti jūra ir žmonės.

Daugiau informacijos

Egzotinė agro kelionė į Zambiją, Zimbabvę ir Bostvaną 8D/7N

Zambija atgavo nepriklausomybę nuo Britanijos 1964 m. ir yra viena iš taikiausių Afrikos šalių. Šalyje, kurios plotas yra 752.614 kv. km (Lietuva 65.000 kv. km.) gyvena kiek daugiau nei 17 mln. gyventojų kalbančių 73 genčių kalbomis, tačiau pagrindinė kalba yra anglų ir žmonės yra draugiški ir paslaugūs.

Daugiau informacijos

Pažintinė agrokelionė – Pietų Vokietijos žemės ūkis 7D/6N

Pietų Vokietijos žemės yra vienas pažangiausių regionų Europoje, turtingas savo miškų masyvais, ant kalvų stūksančiomis gotikinėmis pilimis. Regione yra ypač mažas nedarbas, centrines būstines turi įkūrę kompanijos Porsche, Boch, Daimler.

Daugiau informacijos