Pažintinė agrokelionė flamdandų keliais – Pikardija, Briugė (Prancūzija-Belgija) 6D/5N

Kelionė po regioną gausų vaizdingų pakrančių, tankių miškų ir svetingų kulinarijos menininkų! Dėka klimato, regione gausiai auginami kviečiai, žirniai, cukriniai runkeliai, bulvės ir tūkažolės, pieniniai ir mėsiniai galvijai.

   

1 diena, //V, nakvynė Amjene
– Išvykstame iš Lietuvos su kelionės vadovu
– Atvykstame į Paryžių
– Susitinkame su ūkininku, užsiimančiu pienininkyste netoli miesto Bovė. Tęsiame ekskursija su gidu po su Pikardijos sostinę Amjeną: senamiestis, įsikūręs pelkėtoje vietovėje, XVIII amžiaus gotikos stiliaus Katedra, 300 ha hortilijonuose.
– Vakarienė ir nakvynė Amjene.

2 diena, Ps/P/V, nakvynė Lilyje
– Pusryčiai viešbutyje
– Diena, kai pažinsime ūkius, užsiimančius augalininkyste, mėgausimės žymiausiais konditerijos gaminiais bêtise de Cambrai, grožėsimės flamandų barokinio stiliaus Araso miestų ir žinoma senuoju Liliu
– Vakarienė ir nakvynė Lilyje.

3 diena, Ps/P/V, nakvynė Lilyje
– Pusryčiai viešbutyje
– Dieną pradėsime ekskursija po Briugė miestą – Vakarų Flandrijos provincijos sostinę ir didžiausią miestą, kuris kartais dėl savo išplėtotų kanalų tinklo pavadinamas Šiaurės Venecija,ragausime ir pažinsime belgišką šokoladą, alų ir žinoma aplankysime tipinį mėsinių galvijų ūkį, kuris veisia Belgijos Mėlynuosius galvijus.
– Vakarienė ir nakvynė Lilyje.

4 diena, Ps/P/V, nakvynė Lilyje
– Pusryčiai viešbutyje
– Šią dieną aplankysime alaus daryklą, susipažinsime su kaimiškomis flamandų tradicijomis, apsilankysime ūkyje auginančiame kviečius.
– Vakarienė ir nakvynė Lilyje.

5 diena, Ps/P/V, nakvynė Pajūrio Bolonėje
– Pusryčiai viešbutyje
– Pažintis su Pasaulio stalo stiklo gaminių lyderiais išaugusiais iš mažų šeimos verslų, kilusių iš šio regiono, toliau tęsime kelione laiveliu po pelkėtas vietoves gausias laukine flora ir fauna, bei žemės ūkiu, kur ūkininkai daugiau nei 1000 ha augina daržoves ir veisia gyvulius. Pietūs ūkyje ir vėliau degustacija ypatingos vietinės spirito varyklos tauriųjų gėrimų.
– Vakarienė ir nakvynė Pajūrio Bolonėjė.

6 diena, Ps/P/, grįžimas Į Lietuvą
– Pusryčiai viešbutyje
– Pažintis su mieste veikiančiu ir vienu lyderiaujančių Europos jūrų uostų kuriame užsiima jūrų gėrybių perdirbimu, marketingu ir distribucija.
– Atvykimas į Paryžių.
– Paryžiaus miesto ekskursija su gidu
– Vykimas į oro uostą, grįžimas į Lietuvą.

Kelionės programa ir yra intelektinė UAB ESA Baltic nuosavybė. Bet koks pilnos ir ar dalies programos kopijavimas yra traktuojamas kaip teisių kopijuoti draudžiama pažeidimas.