Labai norime padėkoti už gerai organizuotą kelionę į Krokuvą. Grįžome pilni gerų įspūdžių, o ypatingai dėkojame gidui Nerijui už nepaprastą darbštumą ir sugebėjimą puikiai perteikti informaciją. Buvome sužavėti jo atsidavimu savo darbui ir turimom žiniom.

D. Samušienė ir A.Paimbrikienė

Dėkojame už gerą ekskursiją. Viskas buvo kuo puikiausiai, taigi visi likome patenkinti. Sėkmės Jums!

Vilniaus lopšelio-darželio „Pelėda“ kolektyvas

Designation

Viso mūsų kolektyvo vardu, noriu tarti nuoširdų AČIŪ, tai buvo labai įdomi kelionė. Nepaprastai nuoširdi, maloni gidė, paslaugus vairuotojas.

Lekėčių seniūnija

Labai nuoširdžiai norime padėkoti už Jūsų kolektyvo darbuotojų profesionalią veiklą. Išskirtinis ačiū mūsų gidui, kuris su mumis pasidalino stulbinančiomis istorijos žiniomis bei nuoširdžia pagalba kelionės metu.

„Telšių Bičiulių rato“ nariai

Už kelionę nuoširdžiai dėkojame, maloniai ir kultūringai praleidome laiką. Puiki gidė, kantrus vairuotojas. Viešbutis geras, baletas tikra atgaiva (jauni artistai, gražūs rūbai ir dekoracijos ). AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ !!!

Kėdainių klubo „Branda“ kolektyvas

Labai ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę. Ypatingas dėkui profesionaliam, nuoširdžiam, rūpestingam gidui, atidžiam vairuotojui. Linkime sėkmės visam šauniam Jūsų kolektyvui.

Jonavos darželio kolektyvas

Ačiū už puikią ir tobulai suorganizuotą kelionę. Parsivežėm ir įspūdžių, ir nuotraukų, ir per visą kelionę išlikusią gerą nuotaiką.

Sandra M.

Nuoširdžiai dėkojame už puikiai praleistą laiką. Ekskursija buvo puiki. Gidas - nuostabus. Viešbutis puikus - gera vieta, nuostabus maistas. Džiaugiamės, kad Jūsų suteikta paslauga buvo labai kokybiška.

Vilma J.

Grupės vardu dėkojame Jums už įdomų maršrutą ir gidui už labai kvalifikuotą darbą, nuoširdų bendravimą, gerą kelionės organizavimą.

LŽŪKT biblioteka

Norėjau padėkoti už puikų požiūrį į klientą ir teisingą savailaikį priminimą apie sekančius žingsnius.

Andrius S.

Dėkojame už puikiai organizuotą ekskursiją. Buvo malonu su Jumis bendrauti.

Kauno klinikos

Ačiū už gerą organizavimą, nuo pradžios iki pabaigos viskas gerai apgalvota, patogu, įdomu.

Vilija G.

Esu labai dėkinga ir sužavėta kelionės vadovu, jo puikiomis žiniomis, apsiskaitymu, mokėjimu su visais ekskursantais, kurių amžius buvo labai skirtingas, rasti bendrą kalbą, buvo dėmesingas, malonus, linksmas, mokėjo pralinksminti ir net sudėtingose situacijose neprarado savitvardos ir humoro. Kelionėje nebuvo jokios skubros, "vijimosi" laiko, visai nepavargome ir nenusibodo. Dėkojame su vyru už malonią kelionę ir puikiai praleistą laiką.

Dalija G.

Kelionė buvo nuostabi, prabėgo kaip vienas akimirksnis. Puikus gidas, elegantiškas ir inteligentiškas, puikus vairuotojas. Viskas buvo super. Ačiū. Tikimės dar ne kartą vykti su Jumis.

Palmira

Iš tiesų aš turiu padėkoti. Juk tiek detalių, matau, reikia suspėti sustyguoti Jums... ir kad nei šaukštelis deguto neišlystų. Labai geras koncertas, gera ekskursija po Rygą. Viskas paskaičiuota - ir laiko rezervas, siekiant suspėti įveikti spūstį, kuri iš tiesų buvo ne maža, tarp R.Paulo gerbėjų. Dar kartą dėkui Jums.

Almonas G.

Kelionė Ryga - Stokholomas buvo nuostabi. Visos likome patenkintos. Ačiū už suteiktą galimybę kelionę pradėti Kėdainiuose. Ir gidė, ir vairuotojai puikūs, kantrūs ir taktiški. Dėkojame.

Irena

Jums ačiū, kad organizuojate tokias keliones ir Jūms rūpi mūsų laisvalaikio praleidimas.Viskas buvo gerai ir smagu. Lauksim kitų pasiūlymų.

Rasa M.

Designation